• Składki

Aby zachęcić Państwa do wpłat  na Radę Rodziców upubliczniamy rozliczenie, które będzie aktualizowane co miesiąc. Uważamy, że rodzice którzy wpłacają pieniądze muszą wiedzieć co Rada Rodziców zamierza z nimi zrobić, na co przeznaczyć, komu pomóc i co zakupić.

Składka na bieżący rok szkolny wynosi 100 zł za dziecko

(to 10zł na każdy miesiąc nauki)

Pieniądze bezpośrednio lub pośrednio wracają do naszych pociech m. in. na zakup nagród i dyplomów w konkursach szkolnych, słodyczy na uroczystości dla dzieci, dofinansowanie wycieczek, wyjazdy na zawody sportowe i konkursy przedmiotowe, zakup sprzętu itp.

Będziemy wdzięczni za każdą przekazaną kwotę.

DEKLARACJA WYSOKOŚCI SKŁADKI

Wpłat można dokonać:

1. W formie przelewu (PREFEROWANE) na rachunek bankowy Rady Rodziców uruchomiony przez

Skarbnik

Edyta Dłużewska

ul. Bukowa 55

62-052 Walerianowo

Nr rachunku bankowego: 70 1090 1476 0000 0001 5289 9356

UWAGA!!! PRZY PRZELEWIE KONIECZNE JEST PODANIE KLASY, KTÓRA WPŁACA PIENIĄDZE

1. Gotówką przez skarbnika klasowego. W tym przypadku ważne jest aby koperta zawierała następujący opis:  datę przekazania, numer klasy, wysokość wpłaty oraz nazwisko osoby wpłacającej.