🟦Boże Narodzenie to wyjątkowy czas również dla całej społeczności Szkoły Podstawowej w Chomęcicach. Kolejny raz podjęliśmy wyzwanie, a wszystko po to, żeby wywołać uśmiech na twarzach potrzebujących mieszkańców Gmina Komorniki .

Okres przedświąteczny i magia nadchodzących świąt sprawiają, że i duzi i mali chcą zrobić coś wyjątkowego dla potrzebujących.

W tym roku przygotowaliśmy upominki dla 12 rodzin w ramach zbiórki ogłoszonej przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Komornikach. W akcję prowadzoną przez Szkolne Koło Wolontariatu włączyły się wszystkie klasy
          1-8.

Pragniemy podziękować Uczniom, Rodzicom oraz Nauczycielom za zaangażowanie, za otwarte serca pełne wrażliwości, poświęcony czas i chęć  dzielenia się z drugim człowiekiem.