• 𝐁𝐄𝐓𝐋𝐄𝐉𝐄𝐌 𝐏𝐎𝐙𝐍𝐀𝐍̃𝐒𝐊𝐈𝐄 𝟐𝟎𝟐𝟐

🟦W ubiegłą niedzielę podczas Betlejem Poznańskiego odbył się Dzień dla Hospicjum Palium. Na scenie przy Placu Wolności w Poznaniu nagłaśniano ideę opieki paliatywnej oraz radości z pomagania.

Wydarzeniom towarzyszyło kolędowanie, pokazy taneczne, a także spotkanie ze św. Mikołajem.

🟦Naszym wolontariuszom nie straszne bylo mroźne popołudnie, licznie stawili się z koszykami wypełnionymi po brzegi przepysznymi piernikami by kwestować na rzecz podopiecznych Hospicjum Palium. Każdy darczyńca został obdarowany słodkościami.

🟦Bardzo cieszymy się, że z roku na rok jest na coraz więcej! Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy przynieśli do szkoły pięknie zapakowane pierniczki oraz dwunastu wolontariuszom, którzy w niedzielne popołudnie kwestowali dla pacjentów hospicjum.