• ZESPÓŁ OBSŁUGI SP CHOMĘCICE

Przedstawiamy zespół obsługi naszej szkoły w nowej odsłonie!

To oni tworzą solidne fundamenty dla naszej edukacyjnej społeczności- od obsługi technicznej po sprzątanie.

Z ich zaangażowaniem i pozytywnym podejściem przenosimy góry, a szkoła pięknieje!

Dziękujemy Wam za Waszą ciężką pracę! Jesteście nieocenionym skarbem Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Chomęcicach!

• POLSKA WIERSZEM MALOWANA

W gminnym konkursie recytatorskim "Polska wierszem malowana” naszą szkołę reprezentowało troje bardzo utalentowanych recytatorów:

Bartek Szymkowiak,

Agatka Jędrzejczak

Zuzia Wnęk.

Zuzanna Wnęk, nasza mała gwiazdka z klasy pierwszej, błysnęła najjaśniej, zdobywając zaszczytne pierwsze miejsce w kategorii klas 0-1!

• OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ UWAŻNOŚCI

W dzisiejszym świecie, w którym czas płynie bardzo szybko, człowiek musi wykonywać obowiązki i realizować kolejne zadania, osiągać cele, być zawsze sprawnym i gotowym na nowe wyzwania. W Szkole Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Chomęcicach zorganizowano Tydzień Uważności – akcję, która miała przypomnieć, że najważniejszy jest CZŁOWIEK – jego emocje i potrzeby. Wydarzenie to było częścią Ogólnopolskiego Tygodnia Uważności.

• WIELKOPOLSKIE ROZGRYWKI PŁYWACKIE - EDYCJA WIOSENNA

Wspaniałe wieści z Wielkopolskich Rozgrywek Pływackich!

22 marca na Termach Maltańskich w Poznaniu odbyły się Wielkopolskie Rozgrywki Pływackie- Edycja Wiosna 2024. Na termy zjechali najlepsi pływacy z całej Wielkopolski!

Reprezentowali 25 klubów (na starcie stanęło aż 381 zawodników) Niezwykłe osiągnięcie odnotował uczeń z klasy 6a Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Chomęcicach - Bruno Wadelski, reprezentujący klub GKS Tarnovia!

• SUKCES SPORTOWY NASZYCH CZWARTOKLASISTEK

22 marca odnieśliśmy niezwykły sukces podczas gminnych zawodów w biegach przełajowych, które odbyły się w Wirach !

Nasze dziewczyny z klasy 4 zdobyły pierwsze miejsce i awansowały do powiatu.

Jesteśmy bardzo dumni z waszej determinacji i wysiłku!

Ale to jeszcze nie koniec!

Nasze utalentowane uczennice i uczniowie z klas 5-6 również osiągnęli świetny wynik, zajmując piąte miejsce zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców.

• Redemptoris Missio