• OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ UWAŻNOŚCI

W dzisiejszym świecie, w którym czas płynie bardzo szybko, człowiek musi wykonywać obowiązki i realizować kolejne zadania, osiągać cele, być zawsze sprawnym i gotowym na nowe wyzwania. W Szkole Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Chomęcicach zorganizowano Tydzień Uważności – akcję, która miała przypomnieć, że najważniejszy jest CZŁOWIEK – jego emocje i potrzeby. Wydarzenie to było częścią Ogólnopolskiego Tygodnia Uważności.

• WIELKOPOLSKIE ROZGRYWKI PŁYWACKIE - EDYCJA WIOSENNA

Wspaniałe wieści z Wielkopolskich Rozgrywek Pływackich!

22 marca na Termach Maltańskich w Poznaniu odbyły się Wielkopolskie Rozgrywki Pływackie- Edycja Wiosna 2024. Na termy zjechali najlepsi pływacy z całej Wielkopolski!

Reprezentowali 25 klubów (na starcie stanęło aż 381 zawodników) Niezwykłe osiągnięcie odnotował uczeń z klasy 6a Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Chomęcicach - Bruno Wadelski, reprezentujący klub GKS Tarnovia!

• SUKCES SPORTOWY NASZYCH CZWARTOKLASISTEK

22 marca odnieśliśmy niezwykły sukces podczas gminnych zawodów w biegach przełajowych, które odbyły się w Wirach !

Nasze dziewczyny z klasy 4 zdobyły pierwsze miejsce i awansowały do powiatu.

Jesteśmy bardzo dumni z waszej determinacji i wysiłku!

Ale to jeszcze nie koniec!

Nasze utalentowane uczennice i uczniowie z klas 5-6 również osiągnęli świetny wynik, zajmując piąte miejsce zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców.

• TRENING Z MARCINEM URBASIEM

W środę mieliśmy okazję gościć wyjątkowego sportowca– Marcina Urbasia, niekwestionowanego mistrza sprintu! Marcin Urbaś poprowadził warsztaty z lekkiej atletyki dla chętnych uczniów.

Marcin Urbas to nie tylko sportowiec, to legenda! Jego osiągnięcia na polu sportu są inspiracją dla nas wszystkich. Podczas spotkania podzielił się swoimi doświadczeniami, motywując uczniów do osiągania najlepszych wyników oraz nieustannego doskonalenia się w każdej dziedzinie życia.

• UROCZYSTE OTWARCIE HALI SPORTOWEJ

30 stycznia o godzinie 11.00 Wójt Gminy Komorniki Jan Broda oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Chomęcicach Anna Golczak uroczyście otworzyli Halę Sportową przy szkole w Chomęcicach.

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Chomęcicach mogą nareszcie korzystać z pięknej, nowoczesnej, pełnowymiarowej, przylegającej do szkolnego budynku hali sportowej. Oddaniu jej do użytku towarzyszyła wzniosła uroczystość zorganizowana przez Dyrektor szkoły oraz Urząd Gminy Komorniki. Jak podkreślił w swoim przemówieniu Tomasz Stellmaszyk, zastępca wójta gminy Komorniki, tylko kilka gmin w Polsce było stać na zbudowanie aż trzech takich pełnowymiarowych sal.

• Redemptoris Missio
      • Noc Zawodowców