• WYNIKI EGZAMINU 2024

Tegoroczne wyniki egzaminu ósmoklasisty są dla nas powodem do dumy.
            Gratulujemy naszym absolwentom oraz nauczycielom przygotowującym klasę ósmą: pani Helenie Rumińskiej- język polski, pani Annie Aleksandrowicz-Rajewicz - matematyka , pani Annie Golczak- język angielski.

• JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM

Wzorcem ubiegłego roku, w którym Szkola Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Chomęcicach wzięła udział w Ogólnopolskiej Akcji Czytelniczej „Jak nie czytam, jak czytam” dzisiaj całą społeczność szkolną spotkała się na przerwie, podczas której czytaliśmy ulubione książki.

Ponieważ pogoda nie dopisała, spotkaliśmy się na hali sportowej, by w ciszy przeczytać kilka stron.

• SUKCESY

Finał konkursu Mathriders - Puchacz Piotr! Serdecznie Gratulujemy Franciszkowi Szymczakowi z klasy 1a, który zakalifikował się do finału VIII edycji Konkursu Matematycznego Puchacz Piotr. Finał odbędzie się 9 czerwca w WARSZAWIE! Gratulujemy i trzymamy kciuki za naszego finalistę!

• Redemptoris Missio

518 680 012
      • Szkoła Podstawowa im Arkadego Fiedlera w Chomęcicach, Poznańska 112, 62-052 Komorniki
      • Dyrektor Szkoły