• Podsumowanie tygodnia

Zakończył się Tydzień Bibliotek w naszej szkole i pora go podsumować.  Codziennie uczniowie otrzymywali zestaw zagadek , quizów, pytań , rozwiązywali je a następnie przesyłali  odpowiedzi za, które otrzymywali punkty.  W naszej zabawie uczestniczyło codziennie ponad 30 osób  z klas od 0 do 7. Wszyscy doskonale radzili sobie z odgadywaniem prawidłowych tytułów książek, imion bohaterów czy odszyfrowywaniem zdjęć różnych  bibliotek. Ponieważ różnice punktowe między uczniami były niewielkie a 15 z nich zdobyło maksymalną liczbę punktów  to pochwały  i punkty uznaniowe przyznaję wszystkim uczestnikom , nagrody rozlosujemy po powrocie do szkoły.                                    Oto lista naszych grających czytelników: Kl.0:Jakub Ch- nasz najmłodszy uczestnik!

Kl.1a: Kinga M., Ola T., Oliwia Z.,  Kl. 1b:Marisa B., Alicja W, Maria W., Anatolia K., Julia Ś.

KL. 2a: Szymon A., Ola H., Kl. 2b:,Hania M., Amelia Ś.,

Kl. 3a:Emilia M., Antonina K.,  Kl. 3b:Ula Ch., Alicja Cz., Amelia G., Marcin B., Franek S., Kostek Sz.

Kl.4:Ignacy P., KL. 5a:Jaśmina K.,Witek W.  , Kl. 5b: Oliwier O

KL.6a: Wiktor M., Zofia K. Kl. 6b: Emilia P.,Ola B., Agata D., Kl. 7: Karol M.

Wszystkim serdecznie gratuluję!

Nadeszły także laurki dla biblioteki oto zwycięzcy tego konkursu:

W oddziale przedszkolnym I miejsce zajęła Weronika B. , II miejsce zajął Jakub Ch.

W klasach 1-3: I miejsce: Ula Ch. i Alicja Cz., II miejsce: Kostek Sz., III miejsce: Kinga Maruszewska

Zwycięzcom gratulujemy a nagrody i dyplomy wręczymy po powrocie do szkoły.