• Strajk nauczycieli – informacja z Gminy Komorniki

• W publikowanym linku znajdziecie Państwo informację o tym, w jaki sposób Gmina proponuje pomóc w opiece nad dzieckiem w wypadku strajku nauczycieli.

• XXXIV finał konkursu recytatorskiego

• Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii XXXIV finał Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego.

WIELKI FINAŁ – MARYSIA TRZECIA W WOJEWÓDZTWIE!

Finał XXXIV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego okazał się bardzo szczęśliwy dla naszej uczennicy, Marii Kaczmarek, która uzyskała tytuł laureatki trzeciego miejsca. Po raz kolejny pokonała tremę i po mistrzowsku wcieliła się w rolę Pippi, bohaterkę powieści Astrid Lindgren. Konkurencja była bardzo duża, a poziom niezwykle wyrównany, dlatego niezmiernie cieszymy się z tak znaczącego sukcesu Marysi. Ogromne gratulacje.

• Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Chomęcicach
        • sekretariat@spchomecice.pl
        • 61 810 76 41
        • Szkoła Podstawowa im Arkadego Fiedlera w Chomęcicach, Poznańska 112, 62-052 Komorniki