• ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU SZKOLNEGO

• Uwaga, Uwaga! Mamy ważną informację dla wszystkich Uczniów i Rodziców!

Od 4 listopada 2024 roku zostaje wprowadzony dodatkowy kurs porannego autobusu szkolnego.

Prosimy o zapoznanie się z nowym rozkładem.

W razie pytań, prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły.

• FIEDLERKI 2024

• W miniony piątek odbyła się III gala wręczania nagród Samorządu Uczniowskiego dla pracowników szkoły FIEDLERKI 2024! To wyjątkowy moment, aby uhonorować tych, którzy rozjaśniają nasze dni i dodają kolorów szkolnej rzeczywistości!

A oto nasi wspaniali nagrodzeni:

𝐓𝐨𝐦𝐚𝐬𝐳 𝐑𝐚𝐝𝐳𝐢𝐤𝐨𝐰𝐬𝐤𝐢 w kategorii "Ż𝐚r𝐭𝐨𝐰𝐧𝐢ś". Jego dowcipy sprawiają, że nawet najtrudniejsze dni stają się śmieszne!

𝐏𝐚𝐯𝐥𝐨 𝐊𝐚𝐥𝐲𝐧, zdobywca tytułu "𝐏𝐨𝐦𝐨𝐜𝐧𝐲", zawsze gotowy do akcji, jak superbohater w dżinsach!

𝐁𝐚𝐫𝐛𝐚𝐫𝐚 𝐌𝐚ł𝐠𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚– zdobyła tytuł "𝐌𝐨𝐝𝐧𝐢ś". Nie tylko uczy, ale i pokazuje, jak być stylowym w każdej sytuacji!

𝐇𝐞𝐥𝐞𝐧𝐚 𝐑𝐮𝐦𝐢ń𝐬𝐤𝐚 to nasza "𝐙𝐚𝐰𝐬𝐳𝐞 𝐔ś𝐦𝐢𝐞𝐜𝐡𝐧𝐢ę𝐭𝐚". Jej uśmiech jest zaraźliwy, a pozytywna energia dodaje skrzydeł każdemu!

𝐊𝐚𝐭𝐚𝐫𝐳𝐲𝐧𝐚 𝐍𝐨𝐰𝐚𝐤 (Sigma) – otrzymała nagrodę za wyjątkową pracę i wsparcie w każdym wyzwaniu!

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy mnóstwa sił na kolejne wyzwania edukacyjne.

• "WSPOMNIENIA Z WAKACJI" - WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

• Z radością ogłaszamy wyniki naszego konkursu „Wspomnienia z wakacji”, w którym udział wzięło ośmioro uczestników.

Zwycięzcami zostali:

I miejsce: Olaf Kuik

II miejsce: Adam Nowowiejski i Katarzyna Dolata Maj

III miejsce: Maja Styk i Liliana Polaszek

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i wspaniałe zdjęcia! Wasze wspomnienia z wakacji są inspirujące!

Zapraszamy do śledzenia naszych kolejnych wydarzeń!

• WYJAZD UCZNIÓW KLAS 8 DO MUZEUM MARTYROLOGICZNEGO W ŻABIKOWIE

• 2 października uczniowie klas 8 odwiedzili Muzeum Martyrologiczne w Żabikowie, gdzie wzięli udział w wyjątkowej lekcji muzealnej "Od uprzedzeń do tragedii”. Czego uczy nas historia?".

Podczas tej niezwykłej wizyty, młodzież miała okazję zapoznać się z trudną historią obozu karno - śledczego, który funkcjonował tam w czasie II wojny światowej.

Lekcja była nie tylko wzbogaceniem wiedzy historycznej, ale także okazją do refleksji nad dramatem ofiar, których losy zostały przedstawione w tamtejszej ekspozycji. Uczniowie dowiedzieli się o codziennym życiu więźniów, ich walce o godność oraz niezłomności w obliczu niewyobrażalnych cierpień.

Dziękujemy pani przewodnik za wsparcie w tej cennej edukacyjnej podróży, która pozwoliła nam lepiej zrozumieć przeszłość i kształtować postawy pełne empatii oraz szacunku wobec historii.

#MuzeumŻabikowo #Historia #LekcjaMuzealna #Pamięć

• PASOWANIE NA UCZNIA

• 10. października miało miejsce niezwykle ważne wydarzenie dla wszystkich pierwszoklasistów – pasowanie na ucznia!. Nasze małe pociechy w końcu oficjalnie zostały uczniami! Kto by pomyślał, że tak wiele emocji może wywołać ślubowanie i odśpiewanie hymnu szkolnego?

Widok dzieci z poważnymi minami, gdy przysięgały być grzecznymi i pracowitymi uczniami - bezcenny. Oczywiście, zdarzyło się kilka zabawnych momentów, kiedy jeden z naszych małych bohaterów zapomniał roli i zaczął improwizować. Ale kto by się tym przejmował?

Gratulujemy wszystkim pierwszakom! Czas na nowe przygody i mnóstwo nauki!

Dziękujemy przedstawicielkom Rady Rodziców za udział w uroczystości.

518 680 012
        • Szkoła Podstawowa im Arkadego Fiedlera w Chomęcicach, Poznańska 112, 62-052 Komorniki
        • Dyrektor Szkoły
          Anna Golczak