• JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM

• Wzorcem ubiegłego roku, w którym Szkola Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Chomęcicach wzięła udział w Ogólnopolskiej Akcji Czytelniczej „Jak nie czytam, jak czytam” dzisiaj całą społeczność szkolną spotkała się na przerwie, podczas której czytaliśmy ulubione książki.

Ponieważ pogoda nie dopisała, spotkaliśmy się na hali sportowej, by w ciszy przeczytać kilka stron.

Dlaczego warto czytać? Oto kilka powodów:

1. Rozwija umysł i wyobraźnię.

2. Poszerza horyzonty.

3. Relaksuje i odpręża.

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za przybycie i włączenie się w akcję.

Agnieszka Kępik, Kasia Tepper i Karolina Mielęcka

• SUKCESY

• Finał konkursu Mathriders - Puchacz Piotr! Serdecznie Gratulujemy Franciszkowi Szymczakowi z klasy 1a, który zakalifikował się do finału VIII edycji Konkursu Matematycznego Puchacz Piotr. Finał odbędzie się 9 czerwca w WARSZAWIE! Gratulujemy i trzymamy kciuki za naszego finalistę!

• DZIEŃ DZIECKA

• Niezapomnianego Dnia Dziecka wszystkim tym, którzy wciąż czują się dziećmi w środku i tym, którym małe urwisy codziennie przypominają, jak to jest być młodym. Pamiętajcie, że wiek to tylko liczba, a liczy się radość i wewnętrzna młodość.

Tym młodszym życzymy mnóstwa czekolady, lodów i żelków, niekończących się przygód i chwil pełnych głośnego śmiechu ( niech sąsiedzi Was dzisiaj usłyszą)

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za wspaniałą niespodziankę – lody dla wszystkich uczniów!  Wasz prezent sprawił, że ten dzień stał się wyjątkowy i pełen uśmiechów. Mamy nadzieję, że te chwile słodkości zostaną z nami na długo. Jesteście najlepsi!

518 680 012
        • Szkoła Podstawowa im Arkadego Fiedlera w Chomęcicach, Poznańska 112, 62-052 Komorniki
        • Dyrektor Szkoły
          Anna Golczak