• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023:

klasy 1-3: godz. 9:00

klasy 4-8: godz. 11:00

Wychowawcy klas będą oczekiwać na Was przed budynkiem szkoły.

Szczegóły podamy w informacji na dzień przed wydarzeniem.

• SPOTKANIE DLA RODZICÓW UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

• Zapraszamy rodziców uczniów klas pierwszych do szkoły na spotkania z wychowawcami 1. września 2022r. o godzinie 18.00.

Informujemy, że lista uczniów z podziałem na klasy znajduje się na tablicy ogłoszeń przy drzwiach wejściowych do szkoły.

Informacja o wyprawce szkolnej znajduje się na stronie szkoły.

• SPOTKANIE ORGANIZACYJNE DLA RODZICÓW DZIECI Z ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

• Zapraszamy rodziców uczniów, którzy od września będą uczęszczać do oddziałów przedszkolnych na spotkanie organizacyjne z wychowawczyniami: panią Kasią i panią Moniką.

Podział na grupy został wywieszony na drzwiach wejściowych do części przedszkolnej

Przypominamy, iż informacja o wyprawce oraz podręcznikach zostały podane na spotkaniu organizacyjnym w czerwcu.

PODRĘCZNIKI ROKU SZKOLNYM 2022/2023:

Pakiet dla sześciolatków: Dzieciaki w akcji (Wydawnictwo: Nowa Era)

Język angielski: English Adventure Starter (wydawnictwo: Pearson) z ćwiczeniami

religia: Kocham Pana Jezusa cz.1 i cz.2 (wydawnictwo: Święty Wojciech)

• PROJEKT BADAWCZY SGGW

• Zostaliśmy zakwalifikowano do projektu badawczego z zakresu żywienia dzieci i młodzieży prowadzonych przez Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie pod patronatem Ministerstwa Zdrowia oraz MEiN.